tubebox.pl

Endermologia to bardzo nowoczesny zabieg na skórę, który jest bardzo uwielbiany przez szerokie grono kobiet. Jego działanie opiera się o zasady podciśnienia emitowane przez specjalnie dobrane urządzenie. Posiada ono różnorodne końcówki przez co może być użytkowane na praktycznie każdej części ciała (z wyłączeniem twarzy). Endermologia zapewnia ogrom zalet, które dotyczą poprawy jędrności skóry czy utraty podskórnego tłuszczu.

 

Endermologia – efekty, przeciwwskazania i działania niepożądane

 

Warto nadmienić, że endermologia jest w pełni bezpiecznym i bardzo dobrze przebadanym zabiegiem. Wszystkie wcześniej wspomniane efekty są związane z poprawą metabolizmu, lepszym utlenowaniem i ukrwieniem skóry. Dzięki temu może ulec poprawie kondycja skóry (np. zmniejsza się ilość cellulitu), ale również lepiej spala się podskórny tłuszcz. Jednak wszystko to będzie gwarantowane pod warunkiem przestrzegania zasad i prześledzeniu wszystkich przeciwwskazań do zabiegu.

 

Sprawdź: Endermologia – Depilacja.pl

 

Przeciwwskazania dotyczą przede wszystkich chorób skórnych ale również sytuacji losowych takich jak skaleczenia, przerwanie ciągłości skóry czy też infekcje. Również ze względu na możliwe zakrzepy osoby posiadające skłonności do zakrzepicy również powinny się wstrzymać z decyzją o endermologii. Również kobiety będące w ciąży bądź karmiące piersią powinny przełożyć zabieg.  Osoby nie posiadające tego typu przypadłości mogą swobodnie zdecydować się na serię zabiegów endermologii. Czasem po zabiegu zdarzają się niewielkie siniaki czy też ból w miejscu, po którym wędrowała końcówka urządzenia. Jest to jak najbardziej normalne i nikt nie powinien się tego bać.

 

Podsumowanie

 

Zabieg endermologii z pewnością pomógł wielu osobom uporać się z kompleksami i poprawić swoją kondycję fizyczną jak i psychiczną. Trzeba tylko przestrzegać kilku reguł, aby wszystko przebiegło bez żadnych komplikacji! Warto wybierać profesjonalne salony z wysokiej jakości, doświadczonym personelem, który zna ten rodzaj zabiegu od podszewki!