tubebox.pl

Narożnik do ogrodu to bez wątpienia jeden z najchętniej wybieranych mebli ogrodowych. Wysoka funkcjonalność oraz możliwość wyboru pomiędzy wieloma wariantami sprawiają, że mebel ten ceniony jest przez większość klientów. Jaki narożnik do ogrodu wybrać, aby cieszyć się wygodą i komfortem?

Narożnik do ogrodu jako gwarancja wygody!

Narożnik do ogrodu to ponadczasowy mebel i element, który niebagatelnie może wpływać na odbiór przestrzeni wypoczynkowej. Nowoczesne narożniki odznaczają się ciekawym designem, możliwością dopasowania do nich stolika kawowego, trwałością. Wybierając narożnik do ogrodu, warto mieć na uwadze, by mebel ten był dopasowany nie tylko do naszych potrzeb, ale również do otoczenia. W przypadku aranżacji nowoczesnych warto wybrać meble technorattanowe, w aranżacjach retro powinniśmy postawić na stylizowane narożniki modułowe, oparte na drewnianych stelażach.

Technorattanowy narożnik do ogrodu

Sofa ogrodowa powinna być meblem, który zapewnia komfort, wpływa pozytywnie na otoczenie. Te warunki spełnia technorattanowy narożnik do ogrodu. Meble technorattanowe cenione są od wielu lat przez polskich użytkowników – technorattanowy narożnik do ogrodu to jedna z wielu propozycji projektantów. Sofy tego typu oparte są na lekkich, aluminiowych stelażach malowanych proszkowo. Ten rodzaj konstrukcji zabezpieczony jest przed wilgocią, korozją, ale również przed odkształcaniem. Istotne jest także to, że aluminium ma niską wagę, co niebagatelnie wpływa na finalną wagę mebla. Okrycie tego narożnika tworzy plecionka technorattanowa – jest to materiał syntetyczny, który do złudzenia przypomina naturalny rattan. Atutem technorattanu jest jego wysoka odporność na uszkodzenia, ścieranie, jak również na promieniowanie UV.