tubebox.pl

Firma TSL jest firmą przewozowa, która do swojego funkcjonowania potrzebuje rozmaitych pojazdów. Ich zadaniem jest transport zleconych towarów dostarczając je pod wskazany adres. Jak można łatwo przewidzieć bez pojazdów firma nie ma racji bytu. Właśnie dlatego przedsiębiorcy starają się zdobyć używane samochody zaoszczędzając na tym swoje pieniądze. Często zakup nowych pojazdów jest niezwykle drogi dlatego bywa, że po prostu nie wchodzi to w grę. Przykładem dobrego miejsca, w którym można kupić rozmaite, używane samochody ciężarowe jest Giełda DBK.

Jakie pojazdy ciężarowe można znaleźć na Giełdzie DBK?

Giełda DBK jest bardzo obszernym miejscem, w którym można kupić najbardziej podstawowe, ale i rzadkie pojazdy do użytku przewozowego. Najczęściej klienci szukają:

-Samochodów dostawczych; są szybkie, zwinne i ekonomiczne. Dodatkowo charakteryzują się wielką uniwersalnością więc każda firma przewozowa lubi zaopatrzyć się w kilka takich pojazdów. Obecnie na rynku bardzo popularna jest marka Iveco, której zaufanie powierzyła spora ilość przedsiębiorców.

-Ciągników siodłowych; przeznaczone są do cięższego transportu największych zleceń. Bardzo często załadowane tonami towaru, które skutecznie przewożą z dnia na dzień. tutaj przedsiębiorcy również posiadają swoje ulubione firmy, które potrafią wytrzymać najdłuższe dystanse. Są nimi pojazdy DAF, Scania czy MAN.

 -Naczepy i przyczepy do ciągników siodłowych. Sam ciągnik siodłowy jest praktycznie bezużyteczny bez dodatkowego wsparcia w postaci dobrze dobranej naczepy. Bez niej stanowi tylko pojazd, który jest w stanie przewieźć 2-3 osoby spalając przy tym ogrom paliwa. dlatego dobrze dobrane naczepy są dla firm przewozowych niezwykle ważne.

Podsumowanie 

Dealer DBK posiada bardzo duża ilość pojazdów, naczep, przyczep, a nawet maszyn rolniczych, które mogą wesprzeć działania klientów indywidualnych i firmowych. To dealer godny zaufania, który posiada szereg pozytywnych opinii klientów. Tutaj każdy przedmiot aukcji jest dobrze sprawdzany przed sprzedażą dlatego nie ma mowy o kupnie kota w worku!