tubebox.pl

Do najpopularniejszych dekoracji weselnych należą dziś neony i światełka ledowe, takie jak napis led Razem lepiej. Widoczne są niemal na każdym ślubie i w każdej możliwej scenerii. Zastanawiasz się nad tym, jak wykorzystać świetlny napis na swoim weselu? Zobacz nasze propozycje! Oto różne style i różne miejsca, w których możesz go zawiesić.

Ścianka za Młodą Parą

Zaczynając od miejsca, nie sposób nie wspomnieć o ściance za Młodą Parą. To właśnie tam najczęściej zawieszany jest napis led Razem lepiej. Tam również świetnie się on odnajduje, dobrze wpisując w charakter tej części sali. Zwraca na siebie uwagę, wyróżnia stół Młodej Pary spośród pozostałych, a przy tym tworzy wyjątkowy klimat i buduje weselny wystrój.

Możliwych do wykorzystania w tym miejscu napisów jest wiele. Poza „Razem lepiej” może to być również „All you need is Love”, „crazy in love”, „Na zawsze Razem”, „Better Together”, „Od teraz My” czy po prostu „Miłość”. To zarazem słowa, które stają się mottem przyjęcia weselnego. Poszukując idealnego napisu dla siebie, warto chwilę zastanowić się nad tym, który najlepiej do Was pasuje.

Ścianka do zdjęć

To drugie miejsce, w którym zazwyczaj zawieszane są napisy ledowe. Ścianka do zdjęć to przestrzeń, w której goście mogą robić sobie pamiątkowe zdjęcia z wesela. To nie tylko atrakcyjna ozdoba, ale i miły akcent, dla gości staje się dobrą zabawą. Tu pasuje zarówno napis led Razem lepiej, jak i klasyczna „Miłość” czy „All you need is Love”. Wesela mają w sobie element celebracji nie tylko miłości tej konkretnej pary, ale miłości w ogóle. Poczucie to udziela się wszystkim.

Choć myśląc nad napisem led w tym miejscu, można puścić wodze fantazji i pokusić się o określenia takie jak „gorzko gorzko” czy „za miłość” (a do robienia zdjęć nie zabraknie kieliszków szampana w rękach). Możliwości są nieograniczone, a potrzebna w wymyślaniu napisu jedynie kreatywność.

Napis led Razem lepiej w stylu rustykalnym

Czy napis led Razem lepiej ma szansę odnaleźć się w jednym z najpopularniejszych wciąż stylów, stylu rustykalnym? Oczywiście! Jest on tak neutralny sam w sobie, że bez problemu wpasować go można do dowolnej scenerii. Szczególnie w połączeniu z dodatkowymi dekoracjami.

Styl rustykalny wyróżnia się kwiatami, naturalnymi dodatkami, surowym drewnem i wiejskimi krajobrazami. Nierzadko wesela w tym stylu odbywają się w stodołach czy drewnianych chatach. Napis ledowy może to świetnie podkreślić, rozświetlając ściankę za Młodą Parą ciepłym światłem. Jest niemal idealnym wyborem do ściany, która zgodnie z założeniami stylu rustykalnego często pozostaje surowym drewnem czy cegłami. Ta drobna, a jednocześnie tak spektakularna ozdoba, zrobi wrażenie.

Światło led w stylu minimalistycznym

Podobnie będzie w stylu minimalistycznym, w którym mniej znaczy więcej. Starannie dobieranymi kolorami z neutralnej bazy, minimalistycznym kwiatom i oszczędnie stosowanym dodatkom światło led doda uroczystego wydźwięku. Na weselach w tym stylu często widoczne są więc nie tylko napisy, ale również światełka ledowe wykorzystane na wiele różnych sposobów. Często pełnią one funkcję girland nad sufitami, zastępując bogate kompozycje kwiatowe i kolorowe ozdoby. W zależności od potrzeb mogą być bardziej eleganckie lub przyjemnie domowe. Łatwo połączą się z ideą less waste, gdy zostaną wypożyczone od firmy, która zajmuje się wypożyczaniem dekoracji ślubnych.

Styl industrialny – napis led na ceglanej ścianie

Kolejny popularny styl, w którym napis led będzie atrakcyjnym wyborem. Ceglana ściana za plecami Młodej Pary? Oto idealne miejsce na to, by zawiesić ozdobę ledową. Z nią nie będzie potrzebne już nic więcej, co – paradoksalnie – w stylu industrialnym zwiększy ciekawy odbiór tej części sali. Napis będzie się właściwie wyróżniał, robiąc fenomenalne wrażenie.

Łatwo można go połączyć z rozstawionymi w innych miejscach sali drobnymi źródłami światła. Im więcej ich, tym lepiej, bo styl industrialny przez wzgląd na oszczędność zdobień sięga najczęściej właśnie po znakomitą grę światłem.