tubebox.pl

Poszukując odpowiedniej jakości podłogi, która sprosta wymaganiom wszystkim domowników klienci poszukują paneli, podłóg, kafelków czy drewnianych desek u rozmaitych dostawców. Wiele z nich obiecuje dużo za niską cenę – jednak z czasem wielu klientów takich firm przekonało się, że nie było warto im ufać. Dlatego wybierając funkcjonalną podłogę warto zaufać doświadczonym firmom z ugruntowaną pozycją na rynku – takim jak Quick Step. Dąb klasyczny beżowy jest modelem, który przyciąga uwagę wielu klientów i warto obejrzeć go na własne oczy.

 

Panele Quick Step – dąb klasyczny beżowy. Co oprócz wyglądu?

 

Na pierwszy rzut oka panele Quick Step – dąb klasyczny beżowy oferują znakomity, klasyczny wygląd, który z łatwością wpasuje się w szeroką gamę pomieszczeń domowych wystylizowanych w rozmaity sposób. Jednak Panele Quick Step – dąb klasyczny beżowy to nie tylko wygląd. To również szereg pozytywnych cech funkcjonalnych, które dopiero w połączeniu z wizualną estetyką dadzą kompletny produkt, który jest ubóstwiany przez swoich klientów.

 

Warto przede wszystkim zwrócić uwagę na uniwersalność paneli, która może być zachowana dzięki zastosowaniu autorskich nowinek technologicznych. Bowiem panele Quick Step dąb klasyczny beżowy mogą być montowane w każdym pomieszczeniu domowym. Posiadają specjalne powłoki chroniące je przed wilgocią, wodą, zadrapaniami, uszkodzeniami mechanicznymi czy spadającymi przedmiotami. Mowa tutaj o powłoce HydroSeal, która zabezpiecza panele przed dostaniem się drobinek wody między szczeliny. Woda w przypadku drewnianych wyrobów może być z czasem śmiercionośna – dlatego powłoka HydroSeal jest tutaj tak ważna. Dodatkowo powłoka Scratch Guard chroni przed zarysowaniami stąd panele Quick Step – dąb klasyczny beżowy można montować nawet w pokojach małych dzieci intensywnie bawiących się na ziemi.

 

Cechą paneli obok, której nie można przejść obojętnie jest ich antystatyczność. Chyba nikt nie lubi kiedy na jego podłodze zbierają się kłęby kurzu. Niestety powierzchnia tradycyjnych paneli elektryzuje się – choćby poprzez zwykłe chodzenie po niej w skarpetkach. W wyniku tego drobinki kurzu przyciągane są do powierzchni paneli będąc bardzo nieestetyczne. Powłoka antystatyczna chroni przed tą przykrą sytuacją gwarantując, że panele zawsze będą wyglądać olśniewająco.

 

Gwarancja producenta

 

Panele Quick Step – dąb klasyczny beżowy obdarzone są gwarancją producenta, który jest pewien, że dotrzyma wszystkich obietnic. Gwarancja jest bardzo długa i niekiedy wynosi nawet 25 lat dlatego nie bać się o to, że panele Quick Step rozlecą się po krótkim czasie użytkowania.