tubebox.pl

Styl industrialny jest bardzo ceniony i chętnie wykorzystywany, zarówno w mieszkaniach blokowych, jak i w klasycznych domach jednorodzinnych. Styl ten pozwala na wykorzystanie potencjału wnętrz, wydobycie z nich elegancji. Okna do salonu w stylu industrialnym będą świetnym uzupełnieniem dla takich przestrzeni. Jakie okna wybrać?

Okna do salonu w stylu industrialnym – idealny dodatek

Styl przemysłowy charakteryzuje się stonowanymi kolorami (czerń, biel, beże, grafit), jak i zastosowaniem trwałych materiałów – kamienia, szkła, cegły, litego drewna, betonu. Wnętrza stylizowane na industrialne zachwycają pozorną surowością, sprawiają, że wnętrza stają się wizualnie znacznie ciekawsze. Wnętrza industrialne sprawiają, że pomieszczenia wydają się znacznie większe – wszystko za sprawą przeszkleń oraz minimalizmy w dekoracjach. Styl loftowy doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku salonów, jak i sypialni, biur czy nawet łazienek. Uzupełnieniem dla takich wnętrz mogą być okna do salonu w stylu industrialnym. Okna tego typu znajdziemy na polskim rynku bez najmniejszych problemów!

Jakie okna do salonu w stylu industrialnym wybrać?

Okna do salonu w stylu industrialnym to przede wszystkim okna o konkretnej kolorystyce – sprawdzi się tu zarówno czerń, jak i antracyt czy głęboki brąz. W pomieszczeniach industrialnych doskonale sprawdzą się okna aluminiowo-drewniane – posiadają one świetny stosunek jakości do ceny, izolują od chłodu, jak i od nadmiernego hałasu pochodzącego z zewnątrz. W przypadku okien do salonów w stylu przemysłowym warto zastanowić się nad oknami ze szprosami – w ten sposób dodatkowo nadamy oprawie okien charakteru. Szprosy mogą być naklejane, lub też stanowić element konstrukcyjny okien (szprosy międzyszybowe).