Dom i Wnętrze

Sypialnia w niewielkim mieszkaniu

Niewielkie mieszkania blokowe bywają problematyczne w urządzaniu oraz dekorowaniu. Mała ilość miejsca znacząco
ogranicza możliwości doboru konkretnych mebli – ważna jest przede wszystkim funkcjonalność. Na szczęście z pomocą przychodzą nam liczne katalogi wnętrzarskie, w których znajdziemy wiele ciekawych inspiracji aranżacji przestrzeni mieszkalnej.

Niewielka sypialnia – urządź ją z głową!

W niewielkiej sypialni obowiązkowo powinno znaleźć się wygodne łóżko, przynajmniej jedna komoda oraz szafki nocne. Na szafkach musi stać lampka nocna, dająca na tyle światła, aby móc bez problemu wieczorami czytać. W sypialni powinny królować jasne kolory – dzięki temu uda nam się optycznie nieco powiększyć pomieszczenie. W oknach sypialni możemy zainstalować klasyczne rolety zamiast firanek.
Zdecydowanie nie sprawdzą się duże łóżka do sypialni. Szukając modelu dwuosobowego warto skorzystać z możliwości wykonania konkretnego produktu na wymiar. Topowi producenci dają taką możliwość. Łóżka w sypialni w mieszkaniu mogą być wykonane z dowolnego materiału – oczywiście najlepiej prezentuje się lite drewno. Jest ono odporne na uszkodzenia, zarysowania, wnikanie wilgoci. Takie drewno może zostać dla nas zabarwione na dany kolor.

torebki reklamowe apartamenty w Szczawnicy