tubebox.pl

Komody są coraz częściej wybierane jako zamiennik klasycznych szaf. Nie tylko nie przytłaczają one wizualnie przestrzeni, ale też stanowią elementy rozbudowanych kolekcji meblowych. Komody świetnie sprawdzą się we wnętrzach takich jak salony, sypialnie, pokoje młodzieżowe. Ich szeroki wybór pozwoli na dopasowanie mebla do konkretnych potrzeb!

Funkcjonalne komody – jaki model wybrać?

Wybór komody może zająć nieco czasu – projektanci proponują olbrzymią ilość modeli, świetnie wpisujących się w nowoczesne trendy. Szukając mebla eleganckiego i praktycznego, warto postawić na komody na nóżkach. Dzięki stabilnym nóżkom mebel nie tylko zyskuje optycznej lekkości – takie rozwiązanie sprawia, że znacznie łatwiej będzie utrzymać porządek pod komodą. Nowoczesne komody na nóżkach doskonale wpisują się w modny styl skandynawski – kolekcje meblowe tego typu sprawią, że pomieszczenie nabierze elegancji i charakteru. Komody na nóżkach to także propozycja dla miłośników minimalizmu!

Komoda zamiast szafy

Komody z szufladami to idealne rozwiązanie, by prawidłowo zarządzać przestrzenią. Komody posiadają głębokie szuflady, jak również wewnętrzne półki, dzięki którym znajdziemy dość miejsca na ubrania, bieliznę, dodatki. Komody będą idealnym rozwiązaniem w pokojach dzieci – dzięki dostępności szuflad maluchy szybko naucza się samodzielności, wybierania ubrań, składania. Warto zwrócić uwagę na fakt, że komody tworzone są w różnych stylach – bez problemów znaleźć można modele wpisujące się w stylistykę skandynawską, loftową, nowoczesną czy glamour. Komody tworzone są z trwałych materiałów – najczęściej jest to płyta meblowa laminowana lub lakierowana, zabezpieczona przed działaniem wilgoci, ścieraniem. Dużym zainteresowaniem cieszą się także komody tworzone z litego drewna.