Dom i Wnętrze

Kiedy przytulność spotyka się z designem

Drobne sprawy i wydarzenia mają najczęściej wielkie znaczenie, kiedy spojrzymy na nie z perspektywy całej biografii. Wtedy zaczynamy doceniać to, co umykało nam w potoku codzienności przez wiele lat. Jak wieczór spędzony z ukochaną osobą w domowym zaciszu. Jak kolacje rodzinne jedzone przy kuchennym stole i urocze poranki w łóżku. Jak spokojne chwile tylko dla siebie, które udawało się znaleźć pośród zgiełku świata. Te wszystkie małe historie budują opowieść naszego życia. Dlatego trzeba je pisać na nowo każdego dnia. W domowej przestrzeni, w której przytulność spotyka się ze sztuką.

Wnętrze przytulnie umeblowanie regałami drewnianymi

Jak umeblować kuchnię, salon, sypialnię, gabinet czy przedpokój, żeby panowała tam miła atmosfera i dobry styl? Warto inspirować się regałami drewnianymi, które prezentują się bardzo różnorodnie. Klasycznie lub awangardowo. W każdej odsłonie łączą przytulność z designem. Jak regał drewniany oparty na tradycyjnym wzornictwie, z trzema półkami ruchomymi oraz dwoma rzędami szuflad (dwie duże i dwie małe). Wyróżniający się frezowanym, ozdobnym wieńcem górnym w kształcie lekkiego łuku. Jeśli poszukujemy niebanalnych regałów drewnianych (i nie tylko), to z pewnością niesamowite propozycje znajdziemy tutaj: onemarket.pl.

Designerskie meble tapicerowane

Przytulny salon czy nawet firmowy gabinet wymaga odpowiedniego zestawu mebli wypoczynkowych. Najpiękniej i najprzytulniej prezentuje się chyba klasyczna sofa. Także wówczas, gdy ma nowoczesną formę. Kiedy jest meblem w pełni designerskim, opartym na projekcie minimalistycznym bądź na szalonej interpretacji dawnych stylów. W przytulnym wnętrzu nie może zabraknąć też głębokiego i jakże wygodnego fotela uszaka. Kojarzącego się z idealnym wypoczynkiem w domowym zaciszu.