Dom i Wnętrze

Funkcjonalne łóżko – co oferują producenci?

Wybór wygodnego łóżka współcześnie może okazać się zadaniem dość karkołomnym – wszystko przez olbrzymi wybór w sklepach meblowych. Producenci co sezon prezentują nam nowe, innowacyjne modele, mające zapewnić nam wygodny sen i odmienić wygląd naszych sypialni. Jakie łóżko okaże się faktycznie najlepsze dla nas?
Nierzadko podczas poszukiwania konkretnego łóżka ważne są dla nad dodatkowe aspekty. Jakie propozycje dają producenci?

Wewnętrzne komory lub szuflady

Z pewnością jednym z najczęściej poszukiwanych dodatków do łóżek są wewnętrzne komory, które pozwolą na zwiększenie powierzchni do przechowywania. Pomimo że są one dedykowane na pościel najczęściej zdarza nam się w nich przechowywać również ubrania sezonowe, rzadko wykorzystywane sprzęty domowe, książki i wiele innych. Aby dostać się do wewnętrznych komór konieczne jest podniesienie ruchomego stelaża – wielu producentów umieszcza przy nich półautomatyczne podnośniki, aby proces ten nie sprawiał dużych problemów.
Innym rozwiązaniem są szuflady umieszczone w ramach łóżka – aby się do nich odstać wystarczy je wysunąć. Z pewnością jest to rozwiązanie znacznie wygodniejsze niż podnoszenie stelaża.

Ciekawym rozwiązaniem proponowanym przez producentów są również tapicerowane zagłówki. Są one na tyle wysokie, że oprzemy o nie plecy podczas czytania książki wieczorami czy też podczas oglądania telewizji.
Łóżek z tapicerowanymi zagłówkami szukaj na visby.pl.

https://eltying.com.pl/wyposazenie-kuchni-jakie-noze-i-garnki-wybrac/ https://chuck.com.pl/dodatki-dla-polakow-pracujacych-w-niemczech/ http://passittotheleft.org