Dom i Wnętrze

Czy stroje kąpielowe dwuczęściowe są popularne?

Wakacje to czas, na który czekają niemal wszyscy. Z utęsknieniem wyglądamy przez okna w szkole czy w pracy, marząc o położeniu się na ciepłym piasku i posłuchaniu szumu fal. Niestety, tę wizję bardzo często mąci jeden element – myśl o tym, jak będę wyglądać na plaży. To bardzo trudna wizja, zwłaszcza dla kobiet, które dalece odbiegają figurami od modelek z wybiegów.

W co ubrać się na plażę?

Nie ulega wątpliwości, że czasy kiedy moda plażowa to były głównie stroje kąpielowe dwuczęściowe, już dawno minęły. W ostatnich latach coraz bardziej popularne stają się jednoczęściowe kostiumy. Wynika to pewnie z tego, że producenci zaczęli wreszcie zauważać, że kobiety mają różne kształty, zgoła odmienne często od modelek, które pokazują na swoich pokazach mody. Zaczęli to zauważać i proponować w swych kolekcjach coś więcej niż tylko skąpe stroje kąpielowe dwuczęściowe. Obok nich jest wiele innych opcji do wyboru. Można postawić na tankini zamiast na bikini. Można również pokazać się w stroju dwuczęściowym a jednocześnie przykryć swoje ciało zwiewną narzutą, która odsłoni co ma odsłonić i zakryje to, czego pokazywać się nie powinno.

Jakie kolory i motywy strojów są najbardziej popularne?

Niezależnie od tego, czy wybiera się stroje kąpielowe dwuczęściowe, czy jednoczęściowe, kolejną zagwozdką są kolory. Projektanci mody prześcigają się w coraz to nowych wzorach. Modne były już motywy zwierzęce – panterki, tygrysy, zebry, a także motywy roślinne – wielkie liście monstery czy palmy. Jednak jest coś, co każdego lata króluje na plażach. Są to stroje kąpielowe dwuczęściowe lub jednoczęściowe, ale w klasycznych kolorach. Są to czerń, biel, granat i czerwień. Każdy kto ma zamiar kupić jeden porządny strój na lata, powinien właśnie w takie kolory zainwestować. Wówczas obojętne będzie to, czy danego lata modne są pastele czy rażące neony – czerń jest ponadczasowa i królować na plażach będzie zawsze. Dodatkowo – kolor czarny wyszczupla. Co do bieli – ona również mile widziana jest na plażach. Stroje kąpielowe dwuczęściowe, które odsłaniają nieco więcej ciała, w kolorze białym, pięknie podkreślą opaleniznę na brzuchu, nogach czy dekolcie. To bardzo dobre rozwiązanie dla osób z ciemniejszą karnacją lub czarnymi włosami. Blade osoby w białym stroju kąpielowym mogą wyglądać groteskowo, dlatego w tym przypadku lepiej postawić na przykład na granat lub intensywną czerwień. Tego typu kolory spotykać będzie się na plaży, niezależnie od tego, co obecnie jest uznawane za modne, według projektantów i konsumentów.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe – https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.