Dom i Wnętrze

Urządzamy sypialnię swoich marzeń!

Sypialnia to niewątpliwie jedno z naszych ulubionych miejsc w domu czy mieszkaniu – to tu możemy odpocząć, zrelaksować się i wyciszyć.

Poza łóżkiem i komodą czy szafą w sypialni powinno znaleźć się miejsce na ulubione książki czy magazyny. Wiele osób wstawia do sypialni także telewizor, chcąc wieczorami zrelaksować się przy dobrym filmie. Bez względu na to, co wybierzemy istotne jest, aby sypialnia spełniała swoje podstawowe zadanie: dawała nam możliwość zdrowego i regenerującego snu. Wpłynie na to nie tylko wybór odpowiedniego łóżka, ale też kolorystyka ścian, dobór oświetlenia.

Kiedy sypialnia ma nietypowe wymiary…

Zdarza się (szczególnie w mieszkaniach blokowych), że sypialnie mają nietypową zabudowę, wnękę. W takiej sytuacji niezwykle trudne może okazać się dobranie odpowiedniego łóżka. Z pomocą przychodzą nam jednak topowi producenci, oferując łóżko na wymiar. Jak wygląda zamówienie tej usługi? Pierwszym krokiem jest wybranie modelu łóżka, które spełnia nasze oczekiwania. Po dokonaniu wyboru następuję określenie wymiarów, które pozwolą na łatwe wstawienie łóżka w wybrane miejsce w pomieszczeniu. Do klienta należy także wybór materiałów – może w danym modelu zmienić kolor bejcy lub tapicerowania zagłowia.