Dom i Wnętrze

Nowoczesne trendy w ogrodzie

Współczesna architektura bardzo wyraźnie akcentuje znaczenie zewnętrznych przyległości domu. Wypielęgnowana roślinność i stylowe meble ogrodowe są najpiękniejszą oprawą dla nowoczesnej bryły domu. Jakie modele harmonijnie wtopią się w minimalistyczną, modną przestrzeń i zapewnią Tobie i domownikom najwyższy komfort podczas letniego relaksu na świeżym powietrzu? Sprawdź!

Meble ogrodowe nowoczesne godne salonu

Szukając wyposażenia outdoorowego najwyższej klasy, warto odejść od tradycyjnych mebli, jakie goszczą w większości ogrodów. Alternatywą dla klasycznych ławek, stołów i krzeseł są zestawy wypoczynkowe o modułowej budowie. Jeśli wydawało Ci się, że tapicerowane komplety są zarezerwowane tylko dla salonów, musimy wyprowadzić Cię z błędu! Meble ogrodowe nowoczesne wyposażone są w poduszki impregnowane warstwą teflonu, która nie chłonie wilgoci. Ponadto, najlepsi producenci mają w swojej ofercie duże, rozłożyste zestawy o modułowej budowie. Ustawiając pięknie wykonaną, imponującą kanapę na tarasie, tworzysz ekskluzywną strefę relaksu w stylu najlepszych kurortów.

Bezwzględna trwałość w każdych warunkach

Deszcz, wilgoć unosząca się w powietrzu, promieniowanie UV i skrajne temperatury to dla mebli ogrodowych codzienność. Jeśli nie chcesz, aby powierzchnia mebli pod wpływem pogody pękała, łuszczyła się, traciła kolor albo stawała się matowa, wybieraj modele wykonane z materiałów o wysokim stopniu odporności. Materiałem, który dla czynników pogodowych jest niemal niezniszczalny, jest technorattan. Syntetyczna, zwarta plecionka nie tylko za nic ma sobie kaprysy aury, ale dodatkowo nie wchłania zanieczyszczeń i nie wymaga żadnych zabiegów konserwacyjnych. W poszukiwaniu idealnych mebli, które sprostają największym wymaganiom, warto zajrzeć na stronę oltre.pl. W sklepie internetowym znajdziesz szeroki wachlarz modnych i niezwykle praktycznych produktów, które wniosą do przydomowej przestrzeni nutę prawdziwego luksusu.